• Продажа грузоподъемного оборудования по Украине
  • Обслуживание и ремонт оборудования
  • Наш адрес: Харьков, ул. Полевая, 177
  • Время работы: Пн-Сб, с 10:00 до 20:00
  • +38 (068) 677-15-67
  • +38 (063) 155-45-88
  • +38 (066) 233-69-35

Ремонт турбіни: де шукати запчастини?

Зазвичай ресурс, закладений при розробці та виготовленні турбокомпресора, становить 150-250 тисяч пробігу. Але це за умови дотримання всіх норм. Іноді система потребує ремонту значно скоріше. І тоді постає багато питань: яку турбіну обрати, а чи є альтернативи, що буде краще? Компанія Tyrbina.com.ua ділиться власним досвідом.

Якщо автомобіль новий, до 5 років, то на нього зазвичай поширюється гарантія. І тут у вас не буде особливих альтернатів. Сервіс поставить оригінал.

Але для авто, що мають більш солідний вік, можливі інші варіанти. Наприклад, можна обрати більш надійний агрегат. Або нові оригінали взагалі відсутні. Отут стане в пригоді рейтинг виробників турбін.

Які виробники турбін для авто - найкращі у світі?

На ринку існує кілька виробників турбін для автомобілів, які відомі своєю якістю та інноваційними розробками. Найкращі серед них:

●   BorgWarner — один з провідних світових виробників турбін для автомобілів родом з США, дочірніми брендами якого є ККК (3К) і SCHWITZER. Вони виготовляють широкий спектр турбокомпресорів, включаючи бензинові та дизельні версії, які використовуються в різних марках авто — Citroen, Renault, Seat, Audi, Porsche, VW, Ford та інші.

●   Garrett, дочірня компанія Honeywell, є ще одним відомим виробником турбін для автомобілів. Вони спеціалізуються на розробці турбокомпресорів з високою ефективністю, які використовуються як у серійних автомобілях, так і в автоспорті. Їхню продукцію використовують Ford, Audi, BMW, Fiat, DaimlerChrysler, DDC, InternationalTruckCo, Saab, Peugeot, Volkswagen та Renault.

●   Mitsubishi Heavy Industries (MHI) є японською компанією, відомою своїми високоякісними турбокомпресорами для автомобілів. Вони виготовляють турбіни для широкого спектра техніки, включаючи легкові та вантажні автомобілі.

●   Японська компанія IHI Corporation також відома своїми турбінами для автомобілів. Вони спеціалізуються на розробці та виробництві турбокомпресорів для різних типів двигунів. Ці агрегати можна зустріти на VW Golf, KIA, Suzuki, Mazda, Opel, Fiat, Jeep, Toyota, Subaru.

Важливо зауважити, що вибір "найкращої" турбіни залежить від конкретних потреб і вимог. Різні виробники можуть мати свої сильні сторони в певних сферах або для конкретних типів автомобілів. Рекомендую звернутися до досвідчених механіків або експертів у сфері автомобілів для отримання конкретних рекомендацій з урахуванням ваших потреб і вимог.

Советуем почитать другие интересные статьи: