Тестостерон — це природний гормон. У спортивному використанні він був першим препаратом цього класу. Але дуже швидко виявили його негативні сторони у вигляді гінекомастії, раку яєчок, токсичного впливу на печінку. Тому почали розробляти інші анаболічні стероїди, в Києві купити тепер можна цілу низку спортивних фармзасобів в інтернет-магазині Sport Market https://myprotein.kiev.ua/ua/anabolicheskie-steroidyi. Але як визначати їхню ефективність?
Науковці вирішили за точку відліку взяти природний тестостерон, а інші анаболічні стероїди порівнювати з ним у пропорційному відношенні. Анаболічний індекс показує, на скільки проявляється корисна для спортсмена дія у вигляді покращення м’язової маси та аспектів, що з цим пов’язані — сили, витривалості. Андрогенний індекс, навпаки, характеризує вплив препарату на ті сфери, які хотілося б залишити незмінними. У тестостерону ми маємо відношення 100:100 у відсотках (або 1:1). Тобто обидва механізми проявляються з однаковою силою.
У більш сучасних складних ефірів вдається досягти інших показників. Наприклад, нандролон може мати до 15:1. Це означає, що анаболічний ефект буде аж у 15 разів вищим за тестостероновий, а андрогенний залишається на такому ж рівні.
Велике розмаїття сучасних андрогенних стероїдів дозволяє отримати потрібну комбінацію показників. Наприклад, андрогенні якості — це не завжди погано. Вони також потрібні, причому одним спортсменам більшою мірою, іншим — меншою. А якісна післякурсова терапія нівелює можливі негативні наслідки.
Якщо вам потрібно більше інформації про анаболічні стероїди — переходьте на сайт продавця та запитайте у менеджера.