• Продажа грузоподъемного оборудования по Украине
  • Обслуживание и ремонт оборудования
  • Наш адрес: Харьков, ул. Полевая, 177
  • Время работы: Пн-Сб, с 10:00 до 20:00
  • +38 (068) 677-15-67
  • +38 (063) 155-45-88
  • +38 (066) 233-69-35

Як обрати зачисні круги на болгарку?

Обробка матеріалів — складна справа. Вона починається з підбору витратних матеріалів. Серед іншого і кругів на болгарку. Щоб це зробити правильно, потрібно врахувати безліч факторів:
 

✓ Тип поверхні, яку потрібно зачистити. Для різних матеріалів використовуються різні типи зачисних кругів на болгарку https://ua.tdp.com.ua/catalog/zachistnye-diski. Наприклад, для металу використовують абразивні круги з алмазним або карбідним напиленням, для дерева - насадки з наждачним папером або абразивними зернами, для бетону - круги з поліефірної смоли з абразивними зернами.

✓ Глибина зачистки. Для грубого зачищення використовуються круги з великим розміром зерна, для тонкого - круги з дрібним розміром зерна.

✓ Швидкість обертання болгарки. Зачисні круги мають обмеження щодо швидкості обертання. Перед використанням круга обов'язково перевірте, чи відповідає параметр потрібному діапазону.
 

При виборі зачисного круга на болгарку також важливо звернути увагу на його розмір. Кільце, яке кріпиться до інструмента, має стандартний діаметр 22,2 мм. От зовнішній діаметр може бути 125, 150, 180 та 230 мм і має збігатися з тим, що рекомендує виробник електроінструменту.

Щоб купити якісні круги для болгарки, звертайтесь в інтернет-магазин “Трейд Плюс”

Продавець відібрав для вас найкращі пропозиції відомих виробників. Ціна також залишається приємною. Тобто ви можете купити в одному місці все, що потрібно, і замовити доставку зачисних кругів на болгарку прямісінько додому. Товари пересилаються поштовими службами всією Україною.

 

Советуем почитать другие интересные статьи: